| Renk | Kırmızı |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı | 0~50°C |
| Model | Piston Akış Sistemi |
| Silindir kapasitesi | 70L,90L,100L,120L,150L,180L |
| Tahrik Cihazı Basıncı | 6.0Mpa(20°C) |
| Ajan | FM200 Yangın söndürme sistemi |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -10°C ila 50°C |
| Türü | Piston Akışı |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Silindir kapasitesi | 70L,90L,100L,120L,150L,180L |
| deşarj süresi | 10 saniye |
|---|---|
| Doldurma Basıncı | 5,6 MPa, 4,2 MPa |
| Aktivasyon Yöntemi | Elektrik/pnömatik |
| Ürün Türü | Ateş söndürme sistemi |
| Emniyet | Yüksek |
| Türü | Gazlı Yangın Söndürme Sistemi |
|---|---|
| sudaki çözünürlük | ihmal edilebilir |
| Kokusu | Kokusuz |
| Kimyasal formül | Heptafloropropan (HFC-227ea) |
| Renk | Renksiz |
| Ajan | Hfc-227ea (FM200) |
|---|---|
| Güç | DC24V/1.5A |
| Yangın Söndürme Zamanı | 10 saniye |
| Yüksek Işık | 120L FM200 gaz bastırma sistemi |
| Yapı | boru hattı yok |
| Renk | Kırmızı ve Fildişi Beyaz Renk veya özelleştirilmiş |
|---|---|
| Ürün Adı | FM200 Gazlı Yangın Söndürme Sistemi,yangın söndürme sistemi,FM200 sistemi |
| deşarj süresi | ≤10s |
| Kullanımı | yangın kurtarma sistemi, Gazlı yangın söndürme, yangın söndürme sistemi |
| Doldurma Basıncı | 4.2MPa,5.3MPa |
| Renk | Kırmızı ve Fildişi Beyaz Renk veya özelleştirilmiş |
|---|---|
| Ürün Adı | fm200 gaz yangın söndürme sistemi |
| deşarj süresi | ≤10s |
| Doldurma Basıncı | 4.2MPa,5.6 MPa |
| Çevre sıcaklığı | 0 ℃ -50 ℃ |
| söndürme paterni | Kapalı sel |
|---|---|
| Ürün Türü | Ateş söndürme sistemi |
| Yapı | Esnek |
| Ajan | heptafloropropan |
| Güvenilir | %99,99 |
| Aktivasyon Sıcaklığı | 175°F |
|---|---|
| Türü | Piston Akışı |
| Emniyet | Yüksek |
| Tahrik Cihazı Basıncı | 6.0Mpa(20°C) |
| Güç | DC24V/1.5A |
| Uygulama | B,Yangın Söndürme Acil Kurtarma,Yangın Bastırma Sistemi,Yangın Kurtarma Sistemi,C Tipi Yangın |
|---|---|
| deşarj süresi | ≤10s |
| Çalışma sıcaklığı | 0-50 derece |
| Şirket türü | 10 Yıldan Fazla Üretici |
| Acentenin istekliliği | Anlaşılabilir |