| Aktivasyon Süresi | ≤10s |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı | 0 ℃ -50 ℃ |
| boşaltma yüksekliği | 2-4 M |
| Aktivasyon Yöntemi | Elektrikli veya Manuel |
| Kaynağı | Çin |
| dolap modeli | Tek kabin |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | 0~50°C |
| Kategoriler | fm200 |
| Genel Cilt | 40L, 70L, 90L, 100L, 120L, 150L, 180L |
| Yangın söndürücü | FM200 HFC227ea yangın söndürme sistemi |
| Yangın Söndürme Verimliliği | A, B ve C sınıfı yangınlar için etkilidir |
|---|---|
| Kimyasal ad | heptafloropropan |
| görünüşü | Renksiz, Kokusuz Gaz |
| Ozone Depletion Potential | 0 |
| aşındırıcı olmayan | - Evet. |
| aşındırıcı olmayan | - Evet. |
|---|---|
| Türü | Clean Agent Yangın Söndürme Sistemi |
| Parlama Noktası (PMCC) (℃/℉) | Yanıcı Değildir |
| İletken olmayan | - Evet. |
| Söndürme Mekanizması | Kimyasal reaksiyon |
| Çevre sıcaklığı | 0~50°C |
|---|---|
| deşarj süresi | 10 saniye |
| Çalışma sıcaklığı | -10°C ila 50°C |
| Temsilci Türü | Hfc-227ea |
| Doldurma Basıncı | 5,6/4,2 MPa |
| Silindir malzemesi | Karbon çelik |
|---|---|
| Algılama yöntemi | Duman veya Isı |
| Kurulum | Kurulumu kolay |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Vana malzemesi | Pirinç |
| Özellik | Temiz gaz ve çevre dostu |
|---|---|
| Nesne | A, B, C, E Sınıfı Yangınlar |
| Valf sayısı | Tasarıma bağlı olarak |
| enjeksiyon süresi | ≤10s |
| Gecikme süresi | 0~30s |
| Valf sayısı | Tasarım çizimlerine bağlıdır |
|---|---|
| Uygulama Senaryosu | Arşiv odası, jeneratör odası vb. |
| Kapasite | 70L, 90L, 120L, 150L, 180L |
| Basınç | 4,2 / 5,6 MPa |
| Boru Rengi | Kırmızı |
| Uygulama | ABC |
|---|---|
| Maksimum çalışma basıncı | 8.0Mpa |
| Püskürtme süresi | ≤10s |
| Nitelikli nem | ≤97% |
| Kurulum | İçeride |
| Kullanımı | Endüstriyel Gaz,Yangın Söndürme,Tıbbi Gaz |
|---|---|
| Kapasite | 40L, 70L, 90L, 100L, 120L, 150L, 180L |
| Renk | Kırmızı veya özelleştirilmiş, siparişiniz, müşterinin gereksinimi veya müşterinin gereksinimine göre |
| Uygulama | Bilgisayar odası, haberleşme odası, elektrik dağıtım odası, kütüphane, arşiv, müze vb. |
| Doldurma Basıncı | 4.2 Mpa,5.6 Mpa |