| söndürme paterni | Kapalı sel |
|---|---|
| Renk | Kırmızı |
| Vana malzemesi | Pirinç |
| Yangın derecesi | A, B, C,E Sınıfı Yangınlar |
| silindir kapasitesi | 70L, 90L, 120L, 150L, 180L |
| Yapı | Boru hattı |
|---|---|
| Güç | DC24V/1.5A |
| Depolama basıncı | 5.6Mpa 4.2Mpa |
| silindir hacmi | 70L, 90L, 120L, 150L, 180L |
| Güç Kaynağı | Gaz yangın söndürücü |
| Ürün Adı | fm200 gaz yangın söndürme sistemi |
|---|---|
| deşarj süresi | ≤10s |
| Doldurma Basıncı | 4.2MPa, 5.6Mpa |
| Çevre sıcaklığı | 0 ℃ -50 ℃ |
| Sistem tipi | Boru ağı |
| Kapasite | 70L, 90L, 120L, 150L, 180L |
|---|---|
| Renk | Kırmızı veya özelleştirilmiş veya müşterinin ihtiyacına göre |
| Ürün Adı | fm200 gaz yangın söndürme sistemi |
| Doldurma Basıncı | 4.2/5.6 MPa |
| deşarj süresi | ≤10s |
| deşarj süresi | ≤10s |
|---|---|
| Ajan | Fm200(htc-227ea veya heptafloropropan) |
| Tahliye basıncı | 5.0±0.225Mpa |
| Ürün Türü | Ateş söndürme sistemi |
| silindir hacmi | 40L, 70L, 90L, 100L, 120L, 150L, 180L |
| Kaynağı | Çin |
|---|---|
| Türü | Gazlı Yangın Söndürme Sistemi |
| Çevre sıcaklığı | 0 ℃ -50 ℃ |
| Püskürtme süresi | ≤10s |
| Kurulum | İçeride |
| Renk | Kırmızı ve Fildişi Beyaz Renk veya özelleştirilmiş |
|---|---|
| Kapasite | 70L,80L,82L,90L |
| Türü | Yangın söndürme sistemi |
| Doldurma Basıncı | 15MPa,20MPa |
| Ürün | FM 200 sistem tasarımı, yangın söndürme sistemleri fm200 |
| Türü | Otomatik Yangın Söndürücü |
|---|---|
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Sistem güç kaynağı | AC 220V DC 24V 1,5A |
| Ajanın taburcu süresi | 10 saniye |
| Yapı | Boru hattı |
| Sistem koruma hacmi | Maksimum Tek Bölge M³ |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -10°C ila 50°C |
| Depolama basıncı | 4.2/5.6Mpa |
| silindir kapasitesi | 40L, 70L, 90L, 100L, 120L, 150L, 180L |
| Püskürtme süresi | ≤10s |
| Türü | Dolap tipi veya Boru tipi,Askılı |
|---|---|
| Adı | FM200 Otomatik Yangın söndürücüler için yangın izleme sistemi |
| Renk | Kırmızı veya isteğinize göre |
| Sistem güç kaynağı | DC24V 1,5A |
| Ambalaj bilgileri | Kabarcık çanta veya kağıt ile kontrplak dış kutu |