| silindir hacmi | 90L, 100L, 120L, 150L, 180L |
|---|---|
| Aktivasyon Süresi | 10 saniye |
| Güvenilir | %99,99 |
| Depolama şişesi malzemesi | HP345 çelik kaynak gaz silindiri |
| Malzeme | Silindir, Paslanmaz Demir |
| Başlangıç Modu | Manuel ve elektromanyetik başlatma |
|---|---|
| Doldurma Basıncı | 4,2 MPa / 5,6 MPa |
| Ajan | Hfc-227ea |
| Güç | DC24V/1.5A |
| Boyut | Küçük/Orta/Büyük/vb. |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Uygulama | İçeride |
| Kabin tipi | Tek kapı |
| Özellik | Temiz gaz ve çevre dostu |
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Depolama basıncı | 5.6Mpa |
| Söndürme Yöntemi | Kimyasal reaksiyon |
| Çevre sıcaklığı | 0 ℃ -50 ℃ |
| Başlangıç Modu | Manuel ve elektromanyetik başlatma |
| Saflık | 99.9% |
|---|---|
| Uygulama | Yangın sistemi, esas olarak toplam su baskını söndürme sistemi için kullanılır |
| Diğer Adlar | HFC-227EA, Triflorometan Floroform (HFC-227ea) |
| görünüşü | Renksiz,kokusuz ve renksiz,Bulanıklık yok,Renksiz ve Kokusuz |
| Adı | Karışık soğutucu gaz R227ea, saf gaz HFC-227ea yüksek kalite, HFC 227ea yangın söndürme gazı R227ea, |
| Türü | Gazlı Yangın Söndürme Sistemi |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı | 0 ℃ -50 ℃ |
| Nitelikli nem | ≤97% |
| silindir kapasitesi | 70L, 90L, 120L, 150L, 180L |
| Nominal basınç | 5,6 MPa 4,2 MPa |
| Çalışma sıcaklığı | 0-50 derece |
|---|---|
| Adı | Yangın Söndürme Sistemleri için Kabin Tipi Yangın Söndürücü FM200 |
| Çalışma Baskısı | 2.5Mpa-4.2Mpa |
| bölge yönetimi | Tek Bölge |
| deşarj süresi | 10 saniye |
| Ürün Adı | fm200 yangın söndürme sistemi, 6mm Yangın algılama tüpü |
|---|---|
| Renk | Kırmızı |
| Kapasite | 100L |
| Doldurma Basıncı | 4.2Mpa |
| deşarj süresi | ≤10s |
| Adı | Yangın Söndürme Sistemleri için Kabin Tipi Yangın Söndürücü FM200, OEM/ODM FM 200 yangın söndürme bo |
|---|---|
| Renk | Kırmızı veya isteğinize göre |
| Başlangıç basıncı | 2.5 |
| Maksimum dolma yoğunluğu | ≤1150kg/m3 |
| Sistem güç kaynağı | DC24V/1.5A |
| Çalışma sıcaklığı | 0°C ila 50°C |
|---|---|
| Çalıştırma | Otomatik veya El Başlatma |
| Kabin Adedi | Bekar |
| Yapı | boru hattı yok |
| Yangın söndürücü | FM200 HFC227ea yangın söndürme sistemi |