| Çalıştırma | Elektriksel veya sıcaklık algılama |
|---|---|
| Özellikleri | Ayarlanabilir yükseklik, kolay kurulum, dayanıklı |
| Doldurma Basıncı | 1.6 MPa |
| Çalışma sıcaklığı | 0~50°C |
| Ürün Türü | Asma Sistemi |
| Çalışma sıcaklığı | 0~50°C |
|---|---|
| silindir hacmi | 40L, 70L, 90L, 100L, 120L, 150L, 180L |
| Depolama basıncı | 2.5Mpa |
| Şirket türü | 10 Yıldan Fazla Üretici |
| Kabin boyutu | 1200mm x 800mm x 2000mm |
| Çalıştırma | Otomatik veya El Başlatma |
|---|---|
| Doldurma basıncı | 4,2 MPa / 5,6 MPa |
| Aktivasyon Süresi | ≤10s |
| Güvenilir | %99,99 |
| Kapsama alanı | Sınıf A, B ve C yangınları |
| silindir hacmi | 40L, 70L, 90L, 100L, 120L, 150L, 180L |
|---|---|
| Gövde Malzemesi | çelik silindir |
| Püskürtme süresi | ≤10s |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ℃ -50 ℃ |
| Şirket türü | 10 Yıldan Fazla Üretici |
| Nesne | A, B, C, E Sınıfı Yangınlar |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı | 0°C~50°C |
| Yangın söndürme yöntemi | Tufanın Tamamiyle Yok Edilmesi |
| En Az Tasarım yoğunluğu | 1.0 Kg/m3 |
| Güvenilir | %99,99 |
| Yangın koruma seviyesi | Bir sınıf |
|---|---|
| Ağırlık | 100kg-500kg |
| Yangın söndürücü | FM200 hfc-227ea Otomatik Yangın Söndürücü |
| Güç | DC24V/1.5A |
| muayene standardı | GB25972-2010 |
| çalışma gücü | Doğru Akım 24V 1.5A |
|---|---|
| Aktivasyon Yöntemi | Otomatik veya manuel |
| muayene standardı | GB25972-2010 |
| Algılama Sistemi | Sıcaklık ve Duman Detektörleri |
| Depolama sıcaklığı | -10°C ila 50°C |
| Depolama basıncı | 2.5Mpa |
|---|---|
| Kaynağı | Guangzhou, Guangdong, Çin |
| Dolap Kapısı Tipi | tek/çift |
| Özellik | Temiz gaz ve çevre dostu |
| dolap modeli | çift dolap |
| silindir kapasitesi | 70L,90L,100L,120L,150L,180L |
|---|---|
| Boru Sertifikasyonu | FM Onaylı |
| Çalıştırma | Otomatik veya manuel |
| Püskürtme süresi | ≤10s |
| Boru Rengi | Kırmızı |
| İhtiyaçları | Tavan montajı |
|---|---|
| Püskürtme süresi | ≤8s |
| Kurulum yüksekliği | 2-3m |
| deşarj süresi | ≤10s |
| Çalıştırma | Elektriksel |