| Renk | Kırmızı ve Fildişi Beyaz Renk veya özelleştirilmiş |
|---|---|
| Ürün Adı | FM200 Gazlı Yangın Söndürme Sistemi,yangın söndürme sistemi,FM200 sistemi |
| deşarj süresi | ≤10s |
| Kullanımı | yangın kurtarma sistemi,Yangın,Gazlı yangın söndürme,Yangın söndürme sistemi |
| Doldurma Basıncı | 4.2MPa,5.6 MPa |
| Renk | Kırmızı ve Fildişi Beyaz Renk veya özelleştirilmiş |
|---|---|
| Ürün Adı | FM200 Gazlı Yangın Söndürme Sistemi,yangın söndürme sistemi,FM200 sistemi |
| Doldurma Basıncı | 4.2MPa,5.6Mpa |
| Ürün | FM200, gazlı söndürme sistemi |
| Silindir kapasitesi | 40L~180L,Seçebilirsiniz |
| Korumalı Bölge Aralığı | Oran: ≤800m²; Hacim: ≤3600m³ |
|---|---|
| Uygulama | ABC |
| Türü | Gazlı Yangın Söndürme Sistemi |
| muayene standardı | GB25972-2010 |
| Silindir kapasitesi | 70L~180L |
| söndürme paterni | Kapalı sel |
|---|---|
| Kullanımı | yangın kurtarma sistemi |
| Şirket türü | 10 Yıldan Fazla Üretici |
| Çalışma sıcaklığı | -10~50°C |
| Azot Basıncı | 6,0±1,0Mpa(20°C) |
| Çalışma Baskısı | 4,2 MPa / 5,6 MPa |
|---|---|
| Şirket türü | 10 Yıldan Fazla Üretici |
| Türü | Ateş söndürme sistemi |
| Sıcaklık | 0-50°C |
| Ürün | fm200 |
| Paket içeriği | 1 FM200 Asma Sistemi |
|---|---|
| Uygulama | İçeride |
| Emniyet | Yüksek |
| Boyut | Küçük/Orta/Büyük/vb. |
| Ayarlanabilir Uzunluk | - Evet. |
| Güvenilir | %99,99 |
|---|---|
| Malzemeler | Galvanizli çelik |
| Doldurma basıncı | 4.2Mpa/5.6Mpa |
| Silindir kapasitesi | 90/120/150/180L |
| Renk | Kırmızı |
| Algılama Sistemi | Yangın ve Duman Dedektörleri |
|---|---|
| Taşıma Paketi | Kontrplak Dış Kutu veya Tahta Sandık |
| Çalışma sıcaklığı | 0°C ila 50°C |
| Ajan | FM200 (HFC-227ea) |
| Çalıştırma | Otomatik veya El Başlatma |
| Depolama basıncı | 4.2Mpa/5.6Mpa |
|---|---|
| Aktivasyon Yöntemi | Elektrikli veya Manuel |
| Çalışma sıcaklığı | 0°C ila 50°C |
| Kurulum | İçeride |
| Ajan | fm200 |
| Kaynağı | Çin |
|---|---|
| Güç | DC24V/1.5A |
| Depolama basıncı | 5.6Mpa |
| Ürün | fm200 gaz sistemi |
| Güvenilir | %99,99 |