| Tahrik Cihazı Basıncı | 6.0Mpa(20°C) |
|---|---|
| deşarj süresi | 10 saniye |
| Ticari marka | Rongan |
| Çalışma Baskısı | 4.2 bar,5.6 bar |
| Uygulama | Ateş söndürme sistemi |
| Türü | Ateş söndürme sistemi |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | 0℃ ila +50℃ |
| Kullanımı | Gaz Yangın Söndürme |
| Çalıştırma | Otomatik veya manuel |
| Uygulama | İçeride |
| Çevre sıcaklığı | 0°C~50°C |
|---|---|
| Gövde Malzemesi | çelik silindir |
| Taşınabilir Yangın Söndürücü | FM200 Gaz Yangın Söndürücü |
| Ajan | heptafloropropan |
| Püskürtme süresi | ≤10s |
| Doldurma basıncı | 2.5Mpa |
|---|---|
| silindir rengi | Kırmızı |
| Algılama Sistemi | Sıcaklık ve Duman Detektörleri |
| Kurulum | İçeride |
| Ürün | fm200 gaz sistemi |
| Güç | DC24V/1.5A |
|---|---|
| muayene standardı | GB25972-2010 |
| Kullanımı | Gaz Yangın Söndürme |
| Çalışma sıcaklığı | 0-50°C |
| Şekli | Yuvarlak/Kavre/Dörtgen/Vesaire. |
| Dolap Kilidi | Tuş kilidi |
|---|---|
| Doldurma Basıncı | 2,5 Mpa, |
| Kabin Sıcaklık Aralığı | 0°C ila 50°C |
| Yangın söndürme maddesi | fm200 |
| Şirket türü | 10 Yıldan Fazla Üretici |
| Kapasite | 40L,70L,100L,120,150L,180L |
|---|---|
| Püskürtme süresi | ≤10s |
| Kabin Ölçüleri | özelleştirilebilir |
| Sistem güç kaynağı | DC 24V, 1,5A |
| Temsilci Türü | fm200 |
| deşarj süresi | 10 saniye |
|---|---|
| Tahrik Cihazı Basıncı | 6.0Mpa(20°C) |
| Çalışma Baskısı | 5.6 bar / 4.2 bar |
| Çevre sıcaklığı | 0~50°C |
| Emniyet | Yüksek |
| Çalıştırma | Otomatik veya manuel |
|---|---|
| Kullanımı | Gaz Yangın Söndürme |
| Ajan | fm200 |
| Depolama sıcaklığı | 0°C ila 50°C |
| Renk | Kırmızı |
| boşaltma yüksekliği | 2-4 M |
|---|---|
| Algılama Sistemi | Sıcaklık ve Duman Detektörleri |
| dolgu yoğunluğu | ≤950kg/m3 |
| İhtiyaçları | Hassas elektronik ekipmanlar ve değerli varlıklar |
| söndürme paterni | Kapalı sel |