| söndürme paterni | Kapalı sel |
|---|---|
| Algılama Sistemi | Sıcaklık ve Duman Detektörleri |
| Güç | DC24V/1.5A |
| Başlangıç Modu | Manuel ve elektromanyetik başlatma |
| Nominal basınç | 2.5Mpa |
| Ürün Adı | fm200 yangın söndürme sistemi |
|---|---|
| Renk | Kırmızı |
| Kapasite | 6L, 10L, 20L, 30L |
| deşarj süresi | ≤10s |
| Çalışma Baskısı | 1,6 mpa |
| Temsilci Türü | Hfc-227ea |
|---|---|
| Türü | Gazlı Yangın Söndürme Sistemi |
| Kokusu | Hafif |
| Kritik sıcaklık | 316,9°F (158,3°C) |
| Ozone Depletion Potential | 0 |
| Gaz Türü | fm200 |
|---|---|
| Depolama basıncı | 2.5Mpa |
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| muayene standardı | GB25972-2010 |
| Malzeme | fm200 yangın söndürme sistemi |
| Yangın koruma seviyesi | Bir sınıf |
|---|---|
| Doldurma Basıncı | 2,5 Mpa, |
| Yüksek Işık | 40-180L Yangın Söndürme Sistemleri Fm200 |
| Kabin Rengi | Kırmızı |
| Garanti | 1 yıl |
| Yangın Söndürme Maddesi Türü | Temiz Ajan |
|---|---|
| sudaki çözünürlük | ihmal edilebilir |
| Kokusu | Kokusuz |
| Kimyasal ad | 1,1,1,2,3,3,3-Heptafloropropan |
| Ozone Depletion Potential | 0 |
| Malzeme | Silindir, Paslanmaz Demir |
|---|---|
| Minimum çalışma basıncı | 1.6 MPa |
| Çalışma sıcaklığı | 0-50 derece |
| Püskürtme süresi | ≤10s |
| Türü | Ateş söndürme sistemi |
| Güç | DC24V/1.6A |
|---|---|
| Temsilci Türü | fm200 |
| Yapı | boru hattı yok |
| Baskı rengi | gümüş (dolap), kırmızı (silindir) |
| Garanti | 1 yıl |
| Kabin kapısı | Tek veya çift kapı |
|---|---|
| Güç | DC24V/1.5A |
| Yangın söndürücü | FM200 HFC227ea yangın söndürme sistemi |
| Genel Cilt | 40L, 70L, 90L, 100L, 120L, 150L, 180L |
| Kabin boyutu | özelleştirilebilir |
| Türü | Ateş söndürme sistemi |
|---|---|
| Baskı rengi | gümüş (dolap), kırmızı (silindir) |
| Yapı | boru hattı yok |
| Uygulama | İçeride |
| Yangın Söndürme Zamanı | 10 saniye |