| Ürün Adı | fm200 gaz yangın söndürme sistemi |
|---|---|
| deşarj süresi | ≤10s |
| Doldurma Basıncı | 4.2MPa, 5.6Mpa |
| Çevre sıcaklığı | 0 ℃ -50 ℃ |
| Sistem tipi | Boru ağı |
| Renk | Kırmızı ve Fildişi Beyaz Renk veya özelleştirilmiş |
|---|---|
| Ürün Adı | fm200 gaz yangın söndürme sistemi |
| deşarj süresi | ≤10s |
| Doldurma Basıncı | 4.2MPa,5.6 MPa |
| Çevre sıcaklığı | 0 ℃ -50 ℃ |
| Emniyet | Yüksek |
|---|---|
| Uygulama | Veri Merkezleri, Sunucu Odaları, Elektrik Odaları |
| Doldurma Basıncı | 5,6/4,2 MPa |
| Meme Tipi | Pistonlu Nozul |
| deşarj süresi | 10 saniye |
| Aktivasyon Süresi | ≤10s |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı | 0 ℃ -50 ℃ |
| boşaltma yüksekliği | 2-4 M |
| Aktivasyon Yöntemi | Elektrikli veya Manuel |
| Kaynağı | Çin |
| Kapasite | 70L, 90L, 120L, 150L, 180L |
|---|---|
| Renk | Kırmızı veya özelleştirilmiş veya müşterinin ihtiyacına göre |
| Ürün Adı | fm200 gaz yangın söndürme sistemi |
| Doldurma Basıncı | 4.2/5.6 MPa |
| deşarj süresi | ≤10s |
| deşarj süresi | ≤10s |
|---|---|
| Ajan | Fm200(htc-227ea veya heptafloropropan) |
| Tahliye basıncı | 5.0±0.225Mpa |
| Ürün Türü | Ateş söndürme sistemi |
| silindir hacmi | 40L, 70L, 90L, 100L, 120L, 150L, 180L |
| Yangın Söndürme Maddesi | fm200 |
|---|---|
| Yangın koruma seviyesi | Bir sınıf |
| Yüksek Işık | FM200 Sistemi |
| Yangın Söndürme Zamanı | 10 saniye |
| Doldurma Basıncı | 2.5Mpa |
| deşarj süresi | 10 saniye |
|---|---|
| Tahrik Cihazı Basıncı | 6.0Mpa(20°C) |
| Çalışma Baskısı | 5.6 bar / 4.2 bar |
| Çevre sıcaklığı | 0~50°C |
| Emniyet | Yüksek |
| Çalıştırma | Otomatik veya manuel |
|---|---|
| Kullanımı | Gaz Yangın Söndürme |
| Ajan | fm200 |
| Depolama sıcaklığı | 0°C ila 50°C |
| Renk | Kırmızı |
| Yangın koruma seviyesi | Bir sınıf |
|---|---|
| Doldurma Basıncı | 2,5 Mpa, |
| Yüksek Işık | 40-180L Yangın Söndürme Sistemleri Fm200 |
| Kabin Rengi | Kırmızı |
| Garanti | 1 yıl |