| dolap modeli | Tek kabin |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | 0~50°C |
| Kategoriler | fm200 |
| Genel Cilt | 40L, 70L, 90L, 100L, 120L, 150L, 180L |
| Yangın söndürücü | FM200 HFC227ea yangın söndürme sistemi |
| Renk | Kırmızı ve Fildişi Beyaz Renk veya özelleştirilmiş |
|---|---|
| Ürün Adı | FM200 Gazlı Yangın Söndürme Sistemi,yangın söndürme sistemi,FM200 sistemi |
| deşarj süresi | ≤10s |
| Kullanımı | yangın kurtarma sistemi, Gazlı yangın söndürme, yangın söndürme sistemi |
| Doldurma Basıncı | 4.2MPa,5.3MPa |
| Çalışma Baskısı | 4,2 MPa / 5,6 MPa |
|---|---|
| Şirket türü | 10 Yıldan Fazla Üretici |
| Türü | Ateş söndürme sistemi |
| Sıcaklık | 0-50°C |
| Ürün | fm200 |
| söndürme paterni | Kapalı sel |
|---|---|
| Ürün Türü | Ateş söndürme sistemi |
| Yapı | Esnek |
| Ajan | heptafloropropan |
| Güvenilir | %99,99 |
| Çevre sıcaklığı | 0°C~50°C |
|---|---|
| Gövde Malzemesi | çelik silindir |
| Taşınabilir Yangın Söndürücü | FM200 Gaz Yangın Söndürücü |
| Ajan | heptafloropropan |
| Püskürtme süresi | ≤10s |
| Sistem koruma hacmi | Maksimum Tek Bölge M³ |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -10°C ila 50°C |
| Depolama basıncı | 4.2/5.6Mpa |
| silindir kapasitesi | 40L, 70L, 90L, 100L, 120L, 150L, 180L |
| Püskürtme süresi | ≤10s |
| Depolama ortamı | FM200, Hfc-227ea |
|---|---|
| Kullanımı | Yangın koruması |
| Yüksek Işık | fm200 Tüplü söndürücü |
| Sistemin maksimum enjeksiyon süresi | 10'lar |
| Meme Tipi | Sprey |
| Renk | Kırmızı ve Fildişi Beyaz Renk veya özelleştirilmiş |
|---|---|
| Ürün Adı | FM200 Gazlı Yangın Söndürme Sistemi,yangın söndürme sistemi,FM200 sistemi |
| deşarj süresi | ≤10s |
| Kullanımı | yangın kurtarma sistemi,Yangın,Gazlı yangın söndürme,Yangın söndürme sistemi |
| Doldurma Basıncı | 4.2MPa,5.6 MPa |
| Depolama basıncı | 4.2Mpa/5.6Mpa |
|---|---|
| Aktivasyon Yöntemi | Elektrikli veya Manuel |
| Çalışma sıcaklığı | 0°C ila 50°C |
| Kurulum | İçeride |
| Ajan | fm200 |
| Ajan | Hfc-227ea (FM200) |
|---|---|
| Güç | DC24V/1.5A |
| Yangın Söndürme Zamanı | 10 saniye |
| Yüksek Işık | 120L FM200 gaz bastırma sistemi |
| Yapı | boru hattı yok |