| Çalışma sıcaklığı | 0°C ila 50°C |
|---|---|
| Çalıştırma | Otomatik veya El Başlatma |
| Kabin Adedi | Bekar |
| Yapı | boru hattı yok |
| Yangın söndürücü | FM200 HFC227ea yangın söndürme sistemi |
| Renk | Kırmızı |
|---|---|
| Kaynağı | Çin |
| silindir hacmi | 70L, 90L, 120L, 150L, 180L |
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Şekli | Yuvarlak/Kavre/Dörtgen/Vesaire. |
| Boyut | 70L/90L/120L/150L/180L/Özelleştir |
|---|---|
| Aktivasyon Süresi | 10 saniye |
| bölge yönetimi | Çoklu Bölge |
| Gaz Türü | fm200 |
| çalışma gücü | Doğru Akım 24V 1.5A |
| Çevre sıcaklığı | 0~50°C |
|---|---|
| deşarj süresi | 10 saniye |
| Çalışma sıcaklığı | -10°C ila 50°C |
| Temsilci Türü | Hfc-227ea |
| Doldurma Basıncı | 5,6/4,2 MPa |
| Silindir malzemesi | Karbon çelik |
|---|---|
| Algılama yöntemi | Duman veya Isı |
| Kurulum | Kurulumu kolay |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Vana malzemesi | Pirinç |
| silindir kapasitesi | 70L,90L,100L,120L,150L,180L |
|---|---|
| Boru Sertifikasyonu | FM Onaylı |
| Çalıştırma | Otomatik veya manuel |
| Püskürtme süresi | ≤10s |
| Boru Rengi | Kırmızı |
| Çalıştırma | Otomatik veya manuel |
|---|---|
| Kurulum | Duvara monte, Tavana monte |
| deşarj süresi | 10 saniye |
| Depolama basıncı | 1.6 MPa |
| Yüksek | 370 ~ 600 mm |
| Korumalı Bölge Aralığı | Oran: ≤800m²; Hacim: ≤3600m³ |
|---|---|
| Uygulama | ABC |
| Türü | Gazlı Yangın Söndürme Sistemi |
| muayene standardı | GB25972-2010 |
| Silindir kapasitesi | 70L~180L |
| Yangın Söndürme Maddesi | fm200 |
|---|---|
| Yangın koruma seviyesi | Bir sınıf |
| Yüksek Işık | FM200 Sistemi |
| Yangın Söndürme Zamanı | 10 saniye |
| Doldurma Basıncı | 2.5Mpa |
| söndürme paterni | Kapalı sel |
|---|---|
| Renk | Kırmızı |
| Vana malzemesi | Pirinç |
| Yangın derecesi | A, B, C,E Sınıfı Yangınlar |
| silindir kapasitesi | 70L, 90L, 120L, 150L, 180L |