| söndürme paterni | Kapalı sel |
|---|---|
| Başlangıç Modu | Manuel ve elektromanyetik başlatma |
| Söndürme Yöntemi | Kimyasal reaksiyon |
| Malzeme | fm200 yangın söndürme sistemi |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Doldurma basıncı | 2.5Mpa |
|---|---|
| silindir rengi | Kırmızı |
| Algılama Sistemi | Sıcaklık ve Duman Detektörleri |
| Kurulum | İçeride |
| Ürün | fm200 gaz sistemi |
| Güç | DC24V/1.5A |
|---|---|
| muayene standardı | GB25972-2010 |
| Kullanımı | Gaz Yangın Söndürme |
| Çalışma sıcaklığı | 0-50°C |
| Şekli | Yuvarlak/Kavre/Dörtgen/Vesaire. |
| Yapı | boru hattı yok |
|---|---|
| Yangın söndürme maddesi | fm200 |
| silindir hacmi | 40L, 70L, 90L, 100L, 120L, 150L, 180L |
| Kabine boşaltma zamanı | 10 saniye |
| Kabin Adedi | Bekar |
| Türü | Otomatik Yangın Söndürücü |
|---|---|
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Sistem güç kaynağı | AC 220V DC 24V 1,5A |
| Ajanın taburcu süresi | 10 saniye |
| Yapı | Boru hattı |
| Ajan | FM200 Yangın söndürme sistemi |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -10°C ila 50°C |
| Türü | Piston Akışı |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Silindir kapasitesi | 70L,90L,100L,120L,150L,180L |
| Adı | Yangın Söndürme Sistemleri için Kabin Tipi Yangın Söndürücü FM200, OEM/ODM FM 200 yangın söndürme bo |
|---|---|
| Renk | Kırmızı veya isteğinize göre |
| Başlangıç basıncı | 2.5 |
| Maksimum dolma yoğunluğu | ≤1150kg/m3 |
| Sistem güç kaynağı | DC24V/1.5A |
| deşarjZaman | 10 saniye |
|---|---|
| Güç | DC24V/1.5A |
| Atama | köşede |
| Çalışma sıcaklığı | 0~50°C |
| bölge yönetimi | Bekar |
| Çalışma sıcaklığı | 0~50°C |
|---|---|
| silindir hacmi | 40L, 70L, 90L, 100L, 120L, 150L, 180L |
| Depolama basıncı | 2.5Mpa |
| Şirket türü | 10 Yıldan Fazla Üretici |
| Kabin boyutu | 1200mm x 800mm x 2000mm |
| Kapasite | 40L,70L,100L,120,150L,180L |
|---|---|
| Püskürtme süresi | ≤10s |
| Kabin Ölçüleri | özelleştirilebilir |
| Sistem güç kaynağı | DC 24V, 1,5A |
| Temsilci Türü | fm200 |