| Vana Tipi | Elektrikle Çalışan / Sıcaklık Algılama |
|---|---|
| Depolama sıcaklığı | 0°C ila 50°C |
| Uygulama | Kapalı Alanlar |
| deşarj süresi | 10 saniye |
| Meme Tipi | Piston Akışı |
| Çalıştırma | Elektriksel veya sıcaklık algılama |
|---|---|
| Özellikleri | Ayarlanabilir yükseklik, kolay kurulum, dayanıklı |
| Doldurma Basıncı | 1.6 MPa |
| Çalışma sıcaklığı | 0~50°C |
| Ürün Türü | Asma Sistemi |
| Çalıştırma | Otomatik veya manuel |
|---|---|
| Depolama basıncı | 2.5Mpa |
| Silindir kapasitesi | 70L, 90L, 120L, 150L, 180L |
| Kurulum | İçeride |
| Çevre sıcaklığı | 0 ℃ -50 ℃ |
| Çevreye Dostu | - Evet. |
|---|---|
| Püskürtme süresi | ≤10s |
| Korozyon Direnci | Harika. |
| Çalıştırma | elektrikli veya manuel |
| Uygulama | Veri Merkezleri, Telekomünikasyon Tesisleri, Kontrol Odaları vb. |
| Maksimum çalışma basıncı | 8 MPa |
|---|---|
| Güç | DC24V/1.5A |
| Çalışma sıcaklığı | 0~50°C |
| Harekete Geçirme Deseni | Otomatik veya manuel |
| Başlangıç Modu | Elektrik sensörü |
| silindir rengi | Kırmızı |
|---|---|
| Gaz Türü | hfc227ea |
| Aktivasyon Yöntemi | Otomatik |
| Tasarım ömrü | 20 yıl |
| Çalışma sıcaklığı | 0~50°C |
| Aktivasyon Sıcaklığı | 175°F |
|---|---|
| Türü | Piston Akışı |
| Emniyet | Yüksek |
| Tahrik Cihazı Basıncı | 6.0Mpa(20°C) |
| Güç | DC24V/1.5A |
| deşarj süresi | 10 saniye |
|---|---|
| Doldurma Basıncı | 5,6 MPa, 4,2 MPa |
| Aktivasyon Yöntemi | Elektrik/pnömatik |
| Ürün Türü | Ateş söndürme sistemi |
| Emniyet | Yüksek |
| Tahrik Cihazı Basıncı | 6.0Mpa(20°C) |
|---|---|
| Model | Piston Akış Sistemi |
| Emniyet | Yüksek |
| Çalışma sıcaklığı | -10°C ila 50°C |
| Aktivasyon Yöntemi | Elektrikli veya Manuel |
| Emniyet | Yüksek |
|---|---|
| Uygulama | Veri Merkezleri, Sunucu Odaları, Elektrik Odaları |
| Doldurma Basıncı | 5,6/4,2 MPa |
| Meme Tipi | Pistonlu Nozul |
| deşarj süresi | 10 saniye |