| Algılama Sistemi | Yangın ve Duman Dedektörleri |
|---|---|
| Taşıma Paketi | Kontrplak Dış Kutu veya Tahta Sandık |
| Çalışma sıcaklığı | 0°C ila 50°C |
| Ajan | FM200 (HFC-227ea) |
| Çalıştırma | Otomatik veya El Başlatma |
| Kaynağı | Çin |
|---|---|
| Güç | DC24V/1.5A |
| Depolama basıncı | 5.6Mpa |
| Ürün | fm200 gaz sistemi |
| Güvenilir | %99,99 |
| Ajan | HFC-227ea, FM200 |
|---|---|
| Voltaj | DC24V/1.5A |
| Silindir malzemesi | çelik |
| muayene standardı | GB25972-2010 |
| bölge yönetimi | Çoklu Odalar |
| Ajan | Hfc-227ea (FM200) |
|---|---|
| Kapasite | Dolap boyutuna göre değişir |
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Yangın Söndürme Zamanı | 10 saniye |
| silindir hacmi | 40L, 70L, 90L, 100L, 120L, 150L, 180L |
| Ajan | Hfc-227ea (FM200) |
|---|---|
| Yangın Söndürme Zamanı | 10 saniye |
| Depolama basıncı | 2.5Mpa |
| Kullanımı | Gaz Yangın Söndürme |
| Nem aralığı | %0-95 bağıl nem |
| Yangın koruma seviyesi | Bir sınıf |
|---|---|
| Ağırlık | 100kg-500kg |
| Yangın söndürücü | FM200 hfc-227ea Otomatik Yangın Söndürücü |
| Güç | DC24V/1.5A |
| muayene standardı | GB25972-2010 |
| Doldurma Basıncı | 2.5Mpa |
|---|---|
| dolap modeli | Çift dolap veya tek dolap veya özelleştirilebilir |
| Yangın Söndürme Maddesi | fm200 |
| Renk | Kırmızı |
| Özellik | Temiz gaz ve çevre dostu |
| Güç | DC24V/1.6A |
|---|---|
| Temsilci Türü | fm200 |
| Yapı | boru hattı yok |
| Baskı rengi | gümüş (dolap), kırmızı (silindir) |
| Garanti | 1 yıl |
| Kabin kapısı | Tek veya çift kapı |
|---|---|
| Güç | DC24V/1.5A |
| Yangın söndürücü | FM200 HFC227ea yangın söndürme sistemi |
| Genel Cilt | 40L, 70L, 90L, 100L, 120L, 150L, 180L |
| Kabin boyutu | özelleştirilebilir |
| Güç | DC24V/1.5A |
|---|---|
| Dolap Garantisi | 1 yıl sınırlı garanti |
| Şirket türü | 10 Yıldan Fazla Üretici |
| Sıcaklık aralığı | 0℃ ila +50℃ |
| söndürme paterni | Kapalı sel |