| çalışma gücü | Doğru Akım 24V 1.5A |
|---|---|
| Aktivasyon Yöntemi | Otomatik veya manuel |
| muayene standardı | GB25972-2010 |
| Algılama Sistemi | Sıcaklık ve Duman Detektörleri |
| Depolama sıcaklığı | -10°C ila 50°C |
| aşındırıcı olmayan | - Evet. |
|---|---|
| Türü | Clean Agent Yangın Söndürme Sistemi |
| Parlama Noktası (PMCC) (℃/℉) | Yanıcı Değildir |
| İletken olmayan | - Evet. |
| Söndürme Mekanizması | Kimyasal reaksiyon |
| silindir hacmi | 90L, 100L, 120L, 150L, 180L |
|---|---|
| Aktivasyon Süresi | 10 saniye |
| Güvenilir | %99,99 |
| Depolama şişesi malzemesi | HP345 çelik kaynak gaz silindiri |
| Malzeme | Silindir, Paslanmaz Demir |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Depolama basıncı | 5.6Mpa |
| Söndürme Yöntemi | Kimyasal reaksiyon |
| Çevre sıcaklığı | 0 ℃ -50 ℃ |
| Başlangıç Modu | Manuel ve elektromanyetik başlatma |
| Başlangıç Modu | Manuel ve elektromanyetik başlatma |
|---|---|
| Doldurma Basıncı | 4,2 MPa / 5,6 MPa |
| Ajan | Hfc-227ea |
| Güç | DC24V/1.5A |
| Boyut | Küçük/Orta/Büyük/vb. |
| Kabin Adedi | Bekar |
|---|---|
| Doldurma Basıncı | 2.5Mpa |
| Güç | DC24V/1.5A |
| silindir hacmi | 40L, 70L, 90L, 100L, 120L, 150L, 180L |
| Garanti | 1 yıl |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Uygulama | İçeride |
| Kabin tipi | Tek kapı |
| Özellik | Temiz gaz ve çevre dostu |
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Uygulama | Yangın söndürme |
|---|---|
| Aktivasyon Yöntemi | otomatik/Manuel |
| Maksimum çalışma basıncı | 4.2Mpa |
| Yapı | boru hattı yok |
| Doldurma Basıncı | 2,5 MPa |
| Depolama basıncı | 2.5Mpa |
|---|---|
| Sistem güç kaynağı | AC 220V DC 24V 1,5A |
| Sıcaklık aralığı | 0℃ ila +50℃ |
| Aktivasyon Yöntemi | manuel/otomatik |
| Kaynağı | Guangzhou, Guangdong, Çin |
| Tahrik Cihazı Basıncı | 6.0Mpa(20°C) |
|---|---|
| deşarj süresi | 10 saniye |
| Ticari marka | Rongan |
| Çalışma Baskısı | 4.2 bar,5.6 bar |
| Uygulama | Ateş söndürme sistemi |