| Çalışma Baskısı | 15 bar/20 bar |
|---|---|
| Silindir malzemesi | çelik |
| deşarj süresi | 60 saniyeden az |
| söndürme maddesi | Azot, argon ve karbondioksitin inert gaz karışımı |
| Depolama sıcaklığı | 0°C ila 50°C |
| aşındırıcı olmayan | - Evet. |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | 0°C ila 50°C |
| Gaz Bileşimi | %50 Azot, %42 Argon, %8 Karbondioksit |
| İletken olmayan | - Evet. |
| Silindir malzemesi | çelik |
| Kurulum | İçeride |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | 0-50 derece |
| Kullanımı | Gaz Yangın Söndürme |
| Dayanıklılık | Yüksek Dayanıklılık |
| Depolama basıncı | 15 MPa |
| Algılama yöntemi | Duman veya Isı Dedektörleri |
|---|---|
| Kompozisyon | %52 azot, %40 argon, %8 karbondioksit |
| Başvurular | Veri Merkezleri, Kontrol Odaları, Elektrik Odaları |
| silindir hacmi | 80L,82L,90L |
| Çalışma sıcaklığı | 0°C ila 50°C |
| Aracı Serbest Bırakma Yöntemi | Toplam Sel |
|---|---|
| Sistem Uygulamaları | Veri Merkezleri, Telekomünikasyon Tesisleri, Elektrik Odaları, Kontrol Odaları |
| Sistem Aktivasyonu | Elektrikli veya Manuel |
| Ajan Güvenliği | Zehirli değil, yanmaz |
| Temsilci Çevre Etkisi | İletken Olmayan, Aşındırıcı Olmayan |
| Minimum çalışma basıncı | 18MPA |
|---|---|
| Sistem tipi | Boru ağı |
| Algılama Sistemi | Sıcaklık ve Duman Detektörleri |
| Silindir kapasitesi | 70L,80L,82L,90L |
| Kullanımı | Gaz Yangın Söndürme |
| Ambalaj bilgileri | Kabarcık çanta veya kağıt ile kontrplak dış kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | Miktar pazarlığına bağlı olarak 10 gün |
| Ödeme koşulları | L/C, D/P, Western Union, T/T, Kredi kartı |
| Yetenek temini | Haftada 18000 set |
| Menşe yeri | Guangzhou Şehri, Guangdong Eyaleti, Çin |
| Yüksek Işık | IG100 yangın söndürme sistemi |
|---|---|
| deşarj süresi | ≤60s |
| Ajan | Atıl gaz |
| Çalışma sıcaklığı | 0~50°C |
| Ticari marka | Rongan |
| silindir hacmi | 70L,80L,82L,90L |
|---|---|
| Sistem tipi | Inert gaz yangın söndürme sistemi |
| söndürme maddesi | İnert Gaz Karışımı (IG541) |
| Silindir malzemesi | çelik |
| Aktivasyon Süresi | 10 saniye |
| Uygulama | Yangın koruması |
|---|---|
| Aktivasyon Yöntemi | Termal veya manuel |
| Silindir Boyutu | 70L,80L,90L |
| Çalışma prensibi | Soy gaz karışımı |
| Kullanımı | Endüstriyel, Ticari, Konut |